HAN

Zoeken | Site-navigatie | Extra onderdelen (sidebar)

Leden kenniskring

Het onderzoek van het Lectoraat Acute Intensieve Zorg wordt uitgevoerd door leden van de kenniskring, onder verantwoordelijkheid van de lector. De kenniskring bestaat uit interne leden die zijn verbonden aan de HAN en externe leden die niet zijn verbonden aan de HAN. Interne leden zijn docenten aan de hbo- en masteropleidingen van de HAN-faculteit Gezondheid, Gedrag en Maatschappij (GGM) en onderzoekers. Externe leden zijn professionals en onderzoekers gelieerd aan kennis- en onderzoeksinstituten. Alle leden van de kenniskring delen de behoefte van wetenschappelijke onderbouwing van hun vak. Hieronder vindt u een overzicht van alle interne en externe leden van de kenniskring.

 

Interne leden
Drs. Boukje Dijkstra
Onderzoeker/IC-verpleegkundige
E BM.Dijkstra@ic.umcn.nl
T 024 36 16 666
I http://nl.linkedin.com/pub/boukje-dijkstra/10/a55/33a
   
Dr. Remco Ebben
Docent verpleegkunde/onderzoeker
E Remco.Ebben@han.nl
T 06 55 43 40 46
http://www.linkedin.com/pub/remco-ebben/13/401/236  
 Foto volgt

Selma Kok

Docent verpleegkunde/ onderzoeker

E Selma.Kok@han.nl

Marijke Noome MSc
Docent verpleegkunde/onderzoeker
Marijke.Noome@han.nl
T 024 35 30 671
I http://nl.linkedin.com/pub/marijke-noome/26/18/6b3
   
Drs. Ans Rensen
Docent Verpleegkunde/onderzoeker
Ans.Rensen@han.nl
T 024 35 31 359
I http://nl.linkedin.com/pub/ans-rensen/10/2a0/153
   
Drs. Friede Simmes
Docent Verpleegkunde/onderzoeker (promovenda)
Friede.Simmes@han.nl
T  024 35 31 357
   
Foto volgt Peter de Vries
Docent Medische Hulpverlening
E: Peter.deVries@han.nl
T: 024 35 31 112
   
Fon Zeegers MSc.
Docent Verpleegkunde/IC-verpleegkundige
E: fon.zeegers@han.nl
T: 024 – 3531337
I http://nl.linkedin.com/pub/fon-zeegers/10/49/849
   
Externe leden
Dr. Sivera Berben
Onderzoeker (Verbonden aan Acute Zorgregio Oost)
E Sivera.Berben@han.nl
T 024 74 40 080
I http://nl.linkedin.com/pub/sivera-berben/a/853/334
   
Dr. Mark van den Boogaard
IC-verpleegkundige/onderzoeker (verbonden aan het Radboudumc)
E Mark.vandenBoogaard@radboudumc.nl
http://www.linkedin.com/pub/mark-van-den-boogaard/1/716/9a0 
   
Annelies Wassenaar MSc.
Onderzoeker IC (verbonden aan het Radboudumc)
E Annelies.Wassenaar@radboudumc.nl
http://nl.linkedin.com/pub/annelies-wassenaar/73/27b/a83

Reacties